ГРОМАДЯНСЬКА ДІЯ

ЛЮБОМУДРИЕ

  • ГОЛОВНА
  • ЭЛІТИ
  • РЕФОРМИ
  • ДОСВІД
  • ТЕРИТОРІАЛЬНІ ГРОМАДИ
  • ЗЕМЛЯ
  • ОСН
  • НАША КОМУНАЛКА
  • ЛЮБОМУДРІЕ
  • БАТЬКО САМООРГАНІЗАЦІЇ

МЕТА – ЄДНАЄ! ЦІЛЬ, ДОДАЄ НАСНАГИ! НІЧОГО ЩЕ НЕ ВТРАЧЕНО! СЛАВА УКРАЇНІ! СЛАВА НАЦІЇ!

МЕТА – ЄДНАЄ!  ЦІЛЬ,  ДОДАЄ  НАСНАГИ!  НІЧОГО  ЩЕ  НЕ  ВТРАЧЕНО!   СЛАВА  УКРАЇНІ!   СЛАВА НАЦІЇ!

понедельник, 30 января 2017 г.

ЯК СТАТИ У СВОЇЙ КРАЇНІ ГОСПОДАРЕМ

Рима Білоцерківська: АКТ проголошення … повернення ГОСПОДАРІВ в Україну

Posted ЛИП 22 2013 in АНАЛІТИКА, ВЛАДА, СОЦІУМ with 0 COMMENTS Ryma
“Слово ГОСПОДАР походить від слова господь ” ВИКИПЕДІЯ
Знаєте ,як здавна в українських селах було?
Помре родина, а родичі десь далеко і не знають про це.
В пустій хаті і вікна поб’ють та порозкрадають все, що залишилось та навіть почнуть стіни по цеглинкам розбирати.
І так буде до того часу поки не повернуться ГОСПОДАРІ.
Нашу з вами хату, з назвою УКРАЇНА, 20 років розкрадали, розтягали і знищували і тільки тому, що ми з вами, ГОСПОДАРІ цієї країни, не знали, що саме ми в ній і є ГОСПОДАРЯМИ .
Не знали, тому що не хотіли знати ?
Чи може від буденних турбот ніколи було про це думати ?
Можна знайти безліч причин чому так сталось, але вони нас не звільнять від обов’язку перед нашими власними дітьми і онуками бути ГОСПОДАРЯМИ в нашій країні .
І після того, як ви будете знати в який спосіб у нас з вами вкрали цілу країну переконані, що жоден українець не зможе пояснити своїм нащадкам, чому ми, майже 30 мільйонів дорослих людей не змогли зупинити .
Як вони вкрали у нас цілу країну ?
Тотальним порушенням закону і Конституції на протязі 20 років, що кожного дня на собі відчуваємо ми , вибудована злочинна система розкрадання власності народу та якою у неконституційний спосіб усунуто від влади народ-як єдине джерело влади.
Чотириста п’ятдесят Народних депутатів Верховної ради Української РСР 12 скликання за попередньої змовою з метою захоплення влади та розкрадання та привласнення державного майна у великих розмірах Української РСР прийняли Акт «проголошення незалежності України» іншого органу іншої держави ніж вказано було у Конституції (Основного Закону) Української РСР, а саме: Верховної Ради України від 24.08.1991р. б/н реєстрації та доказів його засвідчення головою цього новоутворення.
Тим же складом 12.09.1991р. здійснили новий злочин з метою захоплення влади та розкрадання та привласнення державного майна у великих розмірах Української РСР прийняли закон вже іншої держави України “Про правонаступництво України” і з моменту проголошення незалежності України ст.1 цього закону само проголосили найвищим органом державної влади України себе, Верховну Раду України в депутатському складі Верховної Ради Української РСР та таким чином назвали себе Верховною радою України 1 скликання, якої ніхто з громадян не обирав.
Статтею 4.ЗУ “Про правонаступництво” визначили , що “ Органи державної влади і управління, органи прокуратури, суди та арбітражні суди, сформовані на підставі Конституції (Основного Закону) Української РСР, діють в Україні до створення органів державної влади і управління, органів прокуратури, судів та арбітражних судів на підставі нової Конституції України”.
На час вчинення цих злочинів 24.08.1991р. та 12.09.1991р. і до 13.07.1996р. дня вступу в законну силу нової Конституції України 1996 року за нормою ст.11 Конституції (Основного Закону) Української РСР державною власністю було спільне надбання всього радянського народу, основна форма соціалістичної власності, та визначено, що у виключній власності держави є: земля, її надра, води, ліси. Державі належать основні засоби виробництва в промисловості, будівництві і сільському господарстві, засоби транспорту і зв’язку, банки, майно організованих державою торговельних, комунальних та інших підприємств, основний міський житловий фонд, а також інше майно, необхідне для здійснення завдань держави.
За Главою 14 Місцеві Ради народних депутатів в статті 124. Органами державної влади в областях, районах, містах, районах у містах, селищах і селах України були обласні, районні, міські, районні в містах, селищні, сільські Ради народних депутатів, які відповідно до статті 126 забезпечували комплексний соціально-економічний розвиток на своїй території, здійснюючи керівництво підприємствами (об’єднаннями), організаціями і установами, які були їх комунальною власністю.
Відповідно до нової Конституції України 1996р., статей 142 та143 територіальні громади села, селища, міста безпосередньо або через утворені ними органи місцевого самоврядування управляють майном, що є в комунальній власності та матеріальною і фінансовою основою місцевого самоврядування є рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, земля, природні ресурси, що є у власності територіальних громад сіл, селищ, міст, районів у містах. Та нормами ст.140 Конституції України від 1996р. визначено, що місцеве самоврядування є правом територіальної громади – жителів села чи добровільного об’єднання у сільську громаду жителів кількох сіл, селища та міста – самостійно вирішувати питання місцевого значення в межах Конституції і законів України. Місцеве самоврядування здійснюється територіальною громадою в порядку, встановленому законом, як безпосередньо, так і через органи місцевого самоврядування: сільські, селищні, міські ради та їх виконавчі органи.
Відповідно до норм ст.140 ст.142 та 143 нової Конституції України 1996р. комунальна власність, що була державною Української РСР повинна була передана виключно юридичним особам територіальним громадам нової держави Унітарної республіки Україна .
Але після 13.07.1996р. вступу в силу нової Конституції України 1996р. Президент України, Кучма Леонід Данилович, як гарант додержання Конституції України відповідно до статті 102 мав би передати всю комунальну державну власність Української РСР до територіальних громад Унітарної республіки України, які би нею і розпоряджались.
Але злочинно цього не зробив. І разом з усіма своїми послідовниками, Ющенко Віктором Андрієвичем та Януковичем Віктором Федоровичем та депутатами Верховними Радами України І-VІ скликань, органами місцевого самоврядування на місцях, яким до цього часу нічого не належить за Конституцією України просто відкрито викрали майже всю державну власність Української РСР, тобто власність представників народу ,що її створили починаючи з дня здійснення зради 24.08.1991р. і по цей час.
Такі дії кваліфікуються за ст. 82 КК Української РСР, як відкрите викрадення державного майна, вчинене у великих розмірах, а після вступу в силу Кримінального кодексу України 08.06.2001р. за ст. 109 КК України ( Дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади ) та 111 КК України ( Державна зрада ).
Таким чином по відношенню до всіх громадянина Української РСР та України, як народу, що є власником всього державного майна Української РСР організованою групою осіб скоєно злочин, що носить ознаки складу злочину за ст. 56 КК Української РСР ( Зрада батьківщини) ст. 82 КК Української РСР ( Розкрадання державного або громадського майна шляхом грабежу у великих розмірах ) та за ст. 109 КК України ( Дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади ) та 111 КК України ( Державна зрада ) .
Коли 24.08.1991р. 450 народних депутатів Верховної ради Української РСР 12 скликання, наші “благодєятєлі” написали “ виходячи із смертельної небезпеки, яка нависла була над Україною в зв’язку з державним переворотом в СРСР 19 серпня 1991 року” і під цим благородним гаслом у злочинний спосіб подерибанили всю країну.
І таким чином в Україні починаючи з 24.08.1991р. немає жодного органу влади створеного у відповідності до закону і Конституції. Тому всі приміщення і Верховної Ради України і Кабінету Міністрів України і т.д- просто захоплені самозванцями.
А в них повинні з’явитись люди від територіальних громад, наші з вами висуванці, а кого висувати, або не висувати тільки ми і знаємо на місцях.
Що ж робити ? Чи є вихід ?
А вихід є завжди. Треба просто повернутись ГОСПОДАРЯМИ у власну країну, стати владою та відновити інструменти безпосередньої демократії встановлені нормами Конституції України .
От так і хочеться написати Акт проголошення … повернення ГОСПОДАРІВ в Україну і як преамбулу написати: “ Виходячи із смертельної небезпеки, яка нависла була над Україною в зв’язку з державним переворотом в Українській РСР 24 серпня 1991 року і до цього часу, що призвело до подальшого і повного розкрадання власності народу України. ” готуємо народний ,конституційний ПЛАН дій :
1. Безпосереднє управління народу ;
2. Територіальні громади ;
3. Місцева міліція та комітети територіальних громад ;
4. Реєстрація юридичної особи публічного права територіальної громади та територіальних виборчих комісій;
1.Безпосереднє демократія -управління народу
Розділ I Конституції України ЗАГАЛЬНІ ЗАСАДИ Стаття 1. Україна є …демократична … держава.
Демокра́тія (з грец. δῆμος + κράτος = народ + влада = «влада народу») — політичний режим, за якого єдиним легітимним джерелом влади в державі визнається її народ. При цьому управління державою здійснюється народом або безпосередньо (пряма демократія), або опосередковано, через обраних представників (представницька демократія).
Демократія як народовладдя на сьогоднішній день має дві загальновизнані форми:
пряму (або безпосередню) демократію та представницьку демократію. Пряма демократія — безпосередня участь громадян у вирішенні державних справ (прийняття рішення на референдумі, вирішення питань на загальних зборах тощо);
представницька демократія — вирішення державних питань представницькими органами (парламентом, місцевими Радами тощо), управління державними справами не безпосередньо, а через обраних депутатів парламенту чи місцевого представницького органу.
На щастя в Конституції України передбачені :
1. пряма ( безпосередня ) демократія ;
2. представницька демократія
Конституція України
Стаття 5. Україна є республікою.
Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування.
Право визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно народові і не може бути узурповане державою, її органами або посадовими особами.
Ніхто не може узурпувати державну владу.
Стаття 39. Громадяни мають право збиратися мирно… і проводити збори,… про проведення яких завчасно сповіщаються органи виконавчої влади чи органи місцевого самоврядування.
Обмеження щодо реалізації цього права може встановлюватися судом відповідно до закону і лише в інтересах національної безпеки та громадського порядку – з метою запобігання заворушенням чи злочинам, для охорони здоров’я населення або захисту прав і свобод інших людей.
Розділ III
ВИБОРИ. РЕФЕРЕНДУМ
Стаття 69. Народне волевиявлення здійснюється через вибори, референдум та інші форми безпосередньої демократії.
2.Створити територіальні громади у містах ,у районах міст з районним по-діленням, селах, селищах та безпосередньо здійснювати місцеве самоврядування через територіальні громади
Розділ XI
МІСЦЕВЕ САМОВРЯДУВАННЯ
Стаття 140. Місцеве самоврядування є правом територіальної громади – жителів села чи добровільного об’єднання у сільську громаду жителів кількох сіл, селища та міста – самостійно вирішувати питання місцевого значення в межах Конституції і законів України.
Особливості здійснення місцевого самоврядування в містах Києві та Севастополі визначаються окремими законами України.
Місцеве самоврядування здійснюється територіальною громадою в порядку, встановленому законом, як безпосередньо, так і через органи місцевого самоврядування: сільські, селищні, міські ради та їх виконавчі органи.
Стаття 141. частина 2
Територіальні громади на основі загального, рівного, прямого виборчого права обирають шляхом таємного голосування відповідно сільського, селищного, міського голову, який очолює виконавчий орган ради та головує на її засіданнях. Строк повноважень сільського, селищного, міського голови, обраного на чергових виборах, становить п’ять років.
Стаття 143. Територіальні громади села, селища, міста безпосередньо або через утворені ними органи місцевого самоврядування управляють майном, що є в комунальній власності; затверджують програми соціально-економічного та культурного розвитку і контролюють їх виконання; затверджують бюджети відповідних адміністративно-територіальних одиниць і контролюють їх виконання; встановлюють місцеві податки і збори відповідно до закону; забезпечують проведення місцевих референдумів та реалізацію їх результатів; утворюють, реорганізовують та ліквідовують комунальні підприємства, організації і установи, а також здійснюють контроль за їх діяльністю; вирішують інші питання місцевого значення, віднесені законом до їхньої компетенції.
Закон України ”Про місцеве самоврядування”
Розділ I
ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
Стаття 1. Основні терміни, використані в цьому Законі
Основні терміни, використані в цьому Законі, мають таке значення:
загальні збори – зібрання всіх чи частини жителів села (сіл), селища, міста для вирішення питань місцевого значення;
Стаття 4. Основні принципи місцевого самоврядування
Місцеве самоврядування в Україні здійснюється на принципах:
підзвітності та відповідальності перед територіальними громадами їх органів та посадових осіб;
Стаття 6. Територіальні громади
1.Первинним суб’єктом місцевого самоврядування, основним носієм його функцій і повноважень є територіальна громада села, селища, міста.
Стаття 8. Загальні збори громадян
1. Загальні збори громадян за місцем проживання є формою їх безпосередньої участі у вирішенні питань місцевого значення.
2. Рішення загальних зборів громадян враховуються органами місцевого самоврядування в їх діяльності.
3.Порядок проведення загальних зборів громадян за місцем проживання визначається законом та статутом територіальної громади.
Стаття 12. Сільський, селищний, міський голова
1. Сільський, селищний, міський голова є головною посадовою особою територіальної громади відповідно села (добровільного об’єднання в одну територіальну громаду жителів кількох сіл), селища, міста.
3.Створити місцеву міліцію та комітети територіальних громад
Закон України ”Про місцеве самоврядування” щодо МІЛІЦІЇ
Стаття 38. Повноваження щодо забезпечення законності, правопорядку,
охорони прав, свобод і законних інтересів громадян
1. До відання виконавчих органів сільських, селищних, міських рад належать:
а) власні (самоврядні) повноваження:
2. підготовка і внесення на розгляд ради пропозицій щодо створення відповідно до закону міліції, що утримується за рахунок коштів місцевого самоврядування, вирішення питань про чисельність працівників такої міліції, про витрати на їх утримання, здійснення матеріально-технічного забезпечення їх діяльності, створення для них необхідних житлово-побутових умов;
щодо КОМІТЕТУ ГРОМАДСЬКИХ ПРЕДСТАВНИКІВ
б) делеговані повноваження:
1. вчинення нотаріальних дій з питань, віднесених законом до їх відання, реєстрація актів громадянського стану (за винятком виконавчих органів міських (крім міст обласного значення) рад);
щодо КОМІТЕТУ ВИБОРЦІВ
2.До відання виконавчих органів міських (за винятком міст районного значення) рад, крім повноважень, зазначених у пункті “б” частини першої цієї статті, належить:
5) здійснення заходів щодо ведення Державного реєстру виборців відповідно до закону.
ЗАКОН УКРАЇНИ
Про Державний реєстр виборців
5. Розділ II. ОРГАНИ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ
Стаття 14. Органи Державного реєстру виборців рганом ведення Реєстру є:
1. До органів Державного реєстру виборців (далі – органи Реєстру) належать:
1) розпорядник Державного реєстру виборців (далі – розпорядник Реєстру);
2) органи ведення Державного реєстру виборців (далі – органи ведення Реєстру);
3) регіональні органи адміністрування Державного реєстру виборців (далі – регіональні органи адміністрування Реєстру).
5. Органом ведення Реєстру є:
1) у районі, районі в місті Києві, місті Севастополі – відповідний структурний підрозділ апарату районної, районної у місті державної адміністрації;
2) у місті обласного (республіканського в Автономній Республіці Крим) значення без районного поділу – відповідний виконавчий орган міської ради;
3) у районі в місті обласного значення з районним поділом – відповідний виконавчий орган районної у місті ради або відповідний структурний підрозділ створеного у районі виконавчого органу міської ради.
6. Повноваження органу ведення Реєстру поширюються на територію відповідного району, міста, району в місті та сіл, селищ, міст, що входять до його складу.
7. Органи ведення Реєстру забезпечують ведення Реєстру в порядку, встановленому цим Законом та розпорядником Реєстру.
8. Органи ведення Реєстру мають власну печатку та бланк, зразки яких затверджуються розпорядником Реєстру.
9. Регіональним органом адміністрування Реєстру є:
1) в Автономній Республіці Крим – відповідний структурний підрозділ апарату Ради міністрів Автономної Республіки Крим;
2) в області, місті Києві, місті Севастополі – відповідний структурний підрозділ апарату обласної, міської державної адміністрації.
10. Повноваження регіонального органу адміністрування Реєстру поширюються відповідно на територію Автономної Республіки Крим, області, міста Києва, міста Севастополя та сіл, селищ, міст, що входять до його складу.
11. Регіональні органи адміністрування Реєстру здійснюють організаційну підтримку, забезпечують взаємодію місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, закладів, установ та організацій стосовно створення та ведення Реєстру, контролюють виконання рішень розпорядника Реєстру. Регіональний орган адміністрування Реєстру має доступ до статистичних відомостей Реєстру.
щодо КОМІТЕТУ НАРОДНИХ ЗАСІДАТЕЛІВ і ПРИСЯЖНИХ
Конституція України
Розділ VIII
ПРАВОСУДДЯ
Стаття 124. Правосуддя в Україні здійснюється виключно судами.
Народ безпосередньо бере участь у здійсненні правосуддя через народних засідателів і присяжних.

щодо РЕЄСТРУ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ
ЗАКОН УКРАЇНИ
Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців
Стаття 6. Державний реєстратор
3. Державний реєстратор підпорядковується міському голові міста обласного значення або голові районної, районної в містах Києві та Севастополі державної адміністрації.
2. Державний реєстратор призначається на посаду та звільняється з посади міським головою міста обласного значення або головою районної, районної в містах Києві та Севастополі державної адміністрації за погодженням із спеціально уповноваженим органом з питань державної реєстрації.
4.Реєстрація юридичної особи публічного права територіальної громади та територіальних виборчих комісій
ЗАКОН УКРАЇНИ
Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців
Цей Закон регулює відносини, які виникають у сфері державної реєстрації юридичних осіб, а також фізичних осіб – підприємців.
Стаття 6. Державний реєстратор
2. Державний реєстратор призначається на посаду та звільняється з посади міським головою міста обласного значення або головою районної, районної в містах Києві та Севастополі державної адміністрації за погодженням із спеціально уповноваженим органом з питань державної реєстрації.
3. Державний реєстратор підпорядковується міському голові міста обласного значення або голові районної, районної в містах Києві та Севастополі державної адміністрації.
ЗАКОН УКРАЇНИ
Про вибори народних депутатів України
25 березня 2004 року
N 1665-IV із змінами від від 7 квітня 2011 року за законом N 3205-VI
Стаття 25. Статус виборчих комісій
5. Окружна виборча комісія є юридичною особою. Окружна виборча комісія є комісією вищого рівня щодо всіх дільничних виборчих комісій в межах відповідного територіального виборчого округу з питань виборів депутатів.
Стаття 38. Набуття та припинення окружною виборчою комісією статусу юридичної особи
1. Набуття та припинення окружною виборчою комісією статусу юридичної особи здійснюється в порядку, передбаченому законами України, з особливостями, встановленими цим Законом.
2. Окружна виборча комісія набуває статусу юридичної особи з моменту внесення запису про включення відомостей про комісію до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.
3. Для внесення запису про включення відомостей про окружну виборчу комісію до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців голова комісії, в разі його відсутності – заступник голови, не пізніш як через шість днів з дня утворення комісії повинен особисто подати державному реєстратору за місцем розташування окружної виборчої комісії копію відповідної постанови Центральної виборчої комісії про утворення комісії та заповнену реєстраційну картку встановленого зразка.
4. Реєстраційний збір за проведення державної реєстрації окружної виборчої комісії як юридичної особи не сплачується.
5. Статус окружної виборчої комісії як юридичної особи припиняється шляхом внесення запису до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців про проведення державної реєстрації припинення окружної виборчої комісії як юридичної особи.
6. Не пізніш як через п’ять днів з дня офіційного оприлюднення результатів виборів депутатів голова окружної виборчої комісії, в разі його відсутності – заступник голови, звертається особисто до органу реєстрації із письмовим повідомленням про дату припинення комісії.
7. На підставі повідомлення, зазначеного в частині шостій цієї статті, у Бюлетені державної реєстрації друкується інформація про дату припинення окружної виборчої комісії, що є підставою для пред’явлення комісії претензій по боргових зобов’язаннях.
8. Плата за публікацію повідомлення у Бюлетені державної реєстрації про припинення окружної виборчої комісії не сплачується.
9. Для проведення державної реєстрації припинення окружної виборчої комісії як юридичної особи шляхом ліквідації голова комісії, в разі його відсутності – заступник голови, після закінчення процедури припинення комісії, але не раніше тридцяти днів з дня офіційного оприлюднення результатів виборів, повинен особисто подати державному реєстратору за місцем розташування комісії заповнену реєстраційну картку встановленого зразка, довідку архівної установи про прийняття документів, які відповідно до закону підлягають довгостроковому зберіганню, а також акт спільної перевірки фінансово-контролюючими органами. Додаткові документи для проведення державної реєстрації припинення окружної виборчої комісії як юридичної особи в результаті її ліквідації не вимагаються.
10. Голова окружної виборчої комісії, в разі його відсутності – заступник голови, передає до Центральної виборчої комісії виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців з відомостями про проведення державної реєстрації припинення окружної виборчої комісії як юридичної особи.
Можливості мобілізації в територіальних громадах (тих же афганців, що є військовозобов’язаними) під час надзвичайного стану коли відсутні будь-які органи влади в Україні.
До речі, в статути територіальних громад, які ми зареєструємо, як юридичні особи публічного права Унітарної республіки України можна внести порядок висування та обрання депутатів місцевих рад та міських, сільських, селищних голів, так само як і порядок висування та обрання депутатів Верховної ради України, свої місцеві податки , власну валюту.
Що потрібно для того, щоб все це відновити, відродити- по-перше,знати, як це робити, по-друге,бажання це зробити і трІшечки наполегливості.
І країна — НАША, а ми і наші діти в ній ГОСПОДАРІ.
Рима Білоцерківська

Опублікував: Дмитро Скобліков.

http://grajdanskoedeistvie.blogspot.com/    СІЧЕСЛАВ ІНФО
Автор: Unknown на 21:06 Комментариев нет:
Отправить по электронной почтеНаписать об этом в блогеПоделиться в XОпубликовать в FacebookПоделиться в Pinterest

пятница, 27 января 2017 г.

ЦЕ ПОВИНЕН ЗРОБИТИ КОЖЕН ГРОМАДЯНИН!

НАПАЛМ ДЛЯ "КІПРІОТІВ" ВІД НЕБАЙДУЖИХ!


(цей приклад інформаційного запиту, бажано застосовувати лише тим хто прагне змін.
На сьогодні, нас ще приблизно 42 000 000 )


ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАПИТ
( Згідно ЗУ " Про доступ до публічної інформації)

Шановний П.І.Б.!

     Ваша компанія начебто постачає природний газ на мою адресу, я в свою Чергу уклав ( чи уклала ) договір і сплачую за газ який начебто Ваша компанія мені продає. Для уникнення не порозумінь прошу:

1. Надати підтвердження права власності або, будь які правоустановчі документи які встановлюють Ваше право власності на природний газ який ваша компанія продає мені починаючи з 2014 і по сьогоднішній день.
2.Надати інформацію яка підтверджує право власності, або будь яких інших правоустановчих документів на підставі яких ваша компанія безкоштовно використовує газові труби в місті, селі, селищі. ( наприклад Дніпро).

   Хто, коли і в якій кількості передавав вам газові труби у власність чи надавав право безоплатного комерційного використання без урахування інтересів територіальної громади міста.
   Яким чином вони у вас обліковуються та яка їх балансова вартість. Також прошу повідомити про дату взяття на баланс усіх газових магістралей нашого міста із зазначенням хто, коли і на підставі чого підписував з вашою приватною компанією від імені територіальної громади акт прийому передачі у власність або використання газових труб нашого міста.
  
   Відповідь надати у встановлений законом термін (5 днів, робоча неділя).

дата підпис

Фейсбук, Maxim Golosnoy
        
Опублікував: Дмитро Скобліков

http://grajdanskoedeistvie.blogspot.com/    СІЧЕСЛАВ ІНФО
Автор: Unknown на 08:24 Комментариев нет:
Отправить по электронной почтеНаписать об этом в блогеПоделиться в XОпубликовать в FacebookПоделиться в Pinterest

четверг, 26 января 2017 г.

ЕЛІТУ ТРЕБА ВИХОВУВАТИ НА РЕАЛЬНІЙ ПРАЦІ ДО НАРОДУ

Антон Мухарський зробив заяву  Депутати ШОКОВАНІ!!!



     Український артист Антон Мухарський, також відомий як Орест Лютий, розкритикував українське керівництво, заявивши, що до влади в країні прийшли пострадянські малоосвічені люди, передає “Бджола”.
   Відповідаючи на питання про створений ним разом з групою однодумців проект “жлоб-арт”, в якому констатувалося, що і в українцях сидить москаль, Мухарський заявив, що проект хоч і закритий, але його ймовірно доведеться реанімувати.
   “Адже цей жлоб теж трансформується і змінюється. Жлоб, по суті своїй, це масова соціальна тварина, категорично неспроможна до самоаналізу. Людина – це ж не тільки фізичне тіло.
   Від тварини її відрізняє совість і віра. І ще здатність до самопізнання, самокритики, самонавчання і душевного самоочищення. Ця праця, яку людина повинна сама проводити, формуючи в собі особистість, саме і відрізняє її від стадної тварини, яка живе виключно рефлексами та інстинктами. Багато людей, як і тварини, хочуть тільки їсти, пити, розмножуватися і отримувати дозвілля. Не прагнучі до якогось самовдосконалення. А просто живуть по-споживацькі. У цьому, напевно, немає нічого поганого. Думаю, що і в цивілізованих країнах суспільство відсотків на 80 складається з людей, яких професійні маркетологи і телевізійні менеджери називають бадиллям і піпл, який схаває. Це об’єктивна реальність”, – зазначив Мухарський
   За його словами, в Україні склалася критична ситуація, оскільки подібні малоосвічені, люмпенізовані пострадянські люди прийшли до влади і диктують всьому суспільству свої жлобські закони і правила.
   “На чолі будь-якої нормальної держави повинна стояти еліта, яка розуміє що таке свідомість, визначає буття, а не навпаки, як запевняли нас комуністи. І завдання еліти – чітко формулювати основні для розвитку держави речі – національну ідею, моральні цінності, перспективу руху. І ці ідеї та ідеали еліта повинна нав’язувати суспільству. У нас же її як би і нема. Наша правляча верхівка, так уже склалося, переважно глибоко сільська за походженням і свідомістю. Це багаторічна біда України. Аграрії не здатні вийти за рамки свого обмеженого сприйняття світу. У них занадто сильно розвинений хапальний рефлекс. По менший мірі, він превалює над рухами розуму і волі. І ця проблема актуальна на всіх рівнях, починаючи від побутового жлобства троєщинського або борщагівського зразка, і закінчуючи жлобством у вищих ешелонах влади. Це дуже заважає створити нам нормальну державу. У влади бидло знаходиться”, – заявив Мухарський.

Опублікував: Дмитро Скобліков

http://grajdanskoedeistvie.blogspot.com/    СІЧЕСЛАВ ІНФО


Автор: Unknown на 10:05 Комментариев нет:
Отправить по электронной почтеНаписать об этом в блогеПоделиться в XОпубликовать в FacebookПоделиться в Pinterest

ДІЄМО БО МИ ТОГО ВАРТІ!

Повірка газового лічильника закінчилася написанням заяви про правопорушення


   Відмова працівників Дніпрогазу надати відповідну документацію (сертифікати стандартизації та метрології) на повірочне обладнання, на якому проходять безкоштовну (!) повірку побутові газові лічильники споживачів, закінчилася викликом оперативно - слідчої групи, написанням заяви про правопорушення та терміновим встановленням працівниками установи кодового замка перед дверима приміщення де відбувається таїнство повірки.
Усі фото та відеоматеріали ви можете побачити на блозі: СІЧЕСЛАВ ІНФО
         Опублікував: Дмитро Скобліков

http://grajdanskoedeistvie.blogspot.com/    СІЧЕСЛАВ ІНФО
Автор: Unknown на 09:16 Комментариев нет:
Отправить по электронной почтеНаписать об этом в блогеПоделиться в XОпубликовать в FacebookПоделиться в Pinterest

среда, 25 января 2017 г.

ЛЮДИ! ВАМ ОБРІЗАНІ ОБ'ЯВИЛИ ВІЙНУ!

Децентралізація-окупація: продовжується

лагідна

анексія

території України


   Продовжуємо фіксувати порушення Конституції України ділками, які сьогодні, використовуючи бюджетні кошти (різних рівнів)  зазіхають на конституційний адміністративно - територіальний устрій України, утворюючи незрозумілі територіальні об’єднання (ОТГ), що йдуть в розріз з чинним законодавством. Дніпропетровщина є лідером цього процесу. Тут вже створено 34 неконституційні громади.

   Детально про неконституційність територіальних новоутворень в матеріалі: До уваги СБУ: в Україні змінюють конституційний адміністративно-територіальний устрій.


   Нижче представлена публікація з сайту Дніпропетровської ОДА:  

2017-й стане на Дніпропетровщині роком децентралізації

Прямі зв’язки з державним бюджетом, збільшення доходів та самостійність у розпорядженні коштами – ці переваги вже відчувають 34 об’єднані громади Дніпропетровщини. Минулоріч на розвиток власних територій вони отримали з різних бюджетів майже 1 мільярд гривень. На досягнутому область зупинятися не збирається. У регіоні планують створити 84 громади. 

«Сьогодні на Дніпропетровщині 34 об’єднані територіальні громади. За цим показником область – у числі лідерів в Україні. 2016-го на розвиток власних територій громади регіону отримали з різних бюджетів майже 1 мільярд гривень. Це дорівнює державній субвенції, виділеній у 2016-му на всі громади країни, – підкреслив перший заступник голови Дніпропетровської ОДА Олег Кужман. – На досягнутому не зупиняємося. Створення спроможних громад – принципова позиція Президента України Петра Порошенка та очільника області Валентина Резніченка. 2017-й має стати на Дніпропетровщині роком децентралізації». 

Про переваги децентралізації не на словах, а на ділі знає Апостолівський район Дніпропетровщини. Він першим в Україні завершив процес децентралізації. Тепер тут чотири об’єднані громади.

«До недавнього у нас в районі налічувалося 10 сільських та 2 міські ради. Після децентралізації – чотири об’єднані громади: Апостолівська, Зеленодольська, Грушівська та Нивотрудівська. Їхній бюджет зріс з 60 до 130 мільйонів гривень. Фінансування проектів розвитку збільшилося в 5 разів. У 2016 році завдяки державним субвенціям ремонтували школи, дитсадки, дороги – назвав плюси об’єднання очільник Апостолівської районної адміністрації Олександр Харченко. – Тим, хто ще вагається, раджу не боятися децентралізації і згуртовуватися. Ви матимете вагому фінансову підтримку задля розвитку територій». 

Софіївський район має дві об’єднані громади. Ще одну, останню, створить цьогоріч. 

«Ми першими в Україні стали на шлях децентралізації. У 2015 році об’єдналася Вакулівська громада, у 2016-му – Софіївська. Цьогоріч плануємо завершити процес децентралізації і створити Девладовську громаду. Тут об’єднаються чотири сільських ради і повноваження будуть у руках майже 6 тисяч жителів», – розказала голова районної Софіївської ради Надія Шевцова. – Переваги очевидні – фінансова незалежність, більші надходження до бюджету, самостійність в прийнятті рішень. Бюджет громад збільшився втричі – і це не межа». 

Нині на Дніпропетровщині 34 об’єднані територіальні громади, планується створити – 84. Аргументи на користь децентралізації – за посиланням.

http://adm.dp.gov.ua/OBLADM/obldp.nsf/document.xsp?id=5D66E7F5DD71DDD4C22580AD002C673E

Матеріали по темі:

Прийде час відповідати за антиконституційну децентралізацію


Опублікував: Дмитро Скобліков
http://grajdanskoedeistvie.blogspot.com/    СІЧЕСЛАВ ІНФО


Автор: Unknown на 08:33 Комментариев нет:
Отправить по электронной почтеНаписать об этом в блогеПоделиться в XОпубликовать в FacebookПоделиться в Pinterest

вторник, 24 января 2017 г.

ДРУГИЙ ЦВЯХ У ТРУНУ ОБРІЗАНИХ ОЛІГАРХІВ

ПРОПОЗИЦІЯ ЩО, ДО РОСІЙСЬКОМОВНОГО НАСЕЛЕННЯ В УКРАЇНІ


     У 1991 році вийшовши з составу СРСР Україна отримала свою незалежність та встановила державність.
   На проведенм референдумі значна частина російськомовного населення підтримала незалежність України. А далі? І от усе шановні, по цей день дуже вразливе мовчання депутатів з ВРУ, чи зрада?
  
   А от уже 15 октября 1991 года парламент Латвии принял постановление "О восстановлении прав граждан Латвии и основных условиях натурализации", приведшее к появлению в республике более 700 тыс. не граждан, состоящих в большинстве своем из русскоязычных жителей республики.
   Для «Лишенцев», не получивших гражданства, был придуман особый статус, отличающийся от статуса лиц без гражданства. Они получили паспорта постоянных жителей, не являющихся гражданами.   Различия в правах у них, по сравнению с гражданами касаются не только политической, но также социально-экономической и гуманитарной сфер. К примеру, в латвийском законодательстве эксперты насчитывают до 70 различий такого рода, рассмотрим основные:
   Не граждане не могут занимать высшие должности государственных чиновников, быть гражданскими служащими, судьями, прокурорами, работниками учреждений государственной безопасности, полицейскими, пожарными, спасителями, работать в загсе.
   Не граждане не могут быть адвокатами и помощниками адвокатов, нотариусами и помощниками нотариусов, судебными исполнителями, избираться судебными заседателями, служить в народном ополчении.
   Также не граждане лишены права участвовать (избирать и быть избранными) в национальных и муниципальных выборах, выборах европейского парламента.
   Так 12 сентября 1992 г. Был принят закон «О договоре святого престола и Латвийской республики» согласно статьям 5, 24 и 25 которого только граждане могут быть епископами, капелланами и военными ординаторами в католической церкви.
   Помимо вышеперечисленных запретов на профессии, занятие государственных и общественных должностей в Латвии существуют ограничения и на имущественные права не граждан и их предпринимательскую деятельность:
   Так в период приватизации не граждане получали на 15 сертификатов меньше, чем граждане, а не граждане родившиеся не в Латвии на 20 сертификатов меньше.
   Не граждане, прибывшие в Латвию в пенсионном возрасте и не проработавшие 5 лет на оплачиваемой работе, не получили приватизационных сертификатов вообще.
   Одним сертификатом являлся эквивалент объема госсобственности, созданной за один год жизни.
   В настоящий же момент не граждане, в отличие от граждан, не могут получить в собственность землю, на которой находится здание, если эта земля не принадлежала им до 22 июля 1940 года.
   А юридические лица имеют право приобретать в собственность землю в городах и сельской местности Латвии только если более половины их уставного капитала принадлежит гражданам Латвии или Европейского Союза.
   Не гражданам не обеспечивается защита их вкладов за рубежом. В соответствии с некоторыми международными договорами им также не гарантируется защита интеллектуальной собственности за пределами Латвии.
   Равноправие и не дискриминация в предотвращении двойного налогообложения не гарантируется не гражданам. И только гражданам Латвии в некоторых случаях гарантированна поддержка в торговле за рубежом.
   А учредителями, президентами и присяжными ревизорами акционерных обществ могут быть не граждане лишь при условии, что они прожили в Латвии не менее 21 года.
   Лицензия на международные авиаперевозки не выдается контролируемым не гражданами Авиакомпаниям. Коммерческая деятельность, связанная с оружием, разрешается только гражданам Латвии и ЕС. А согласно договору «о рыболовстве» между Латвией и США от 8 апреля 1993 г. компании, контролируемые не гражданами не могут проводить лов рыбы в территориальных водах США.
   В социальной сфере не граждане также менее защищены чем граждане, так трудовой стаж за пределами Латвии не включается в расчет при определении размера их пенсий.
   Ущемлены не граждане и в некоторых правах и свободах человека:
- Они не могут обучаться в некоторых высших учебных заведениях.
-  Им не гарантируется невыдача заграницу.
- Они не обладают правом на воссоединение с взрослым ребенком
-  В отличие от граждан они не имею право на ношение огнестрельного оружия, также они не имеют право его коллекционировать.
- Не гражданам не гарантируется невмешательство в личную жизнь, корреспонденция, телефонные разговоры и телеграфные сообщения не граждан могут быть опубликованы без их на то согласия, согласия их наследника или адресата.
- Из 72 стран с которыми у Латвии установлен безвизовый режим, не граждане без визы могут ездить только в 7.
   Для того что бы выйти из настоящего дискриминационного положения и получить гражданство, не гражданам необходимо пройти сложный процесс натурализации. Однако, до сих пор натурализация для многих не граждан невозможна по статье 11 Закона о гражданстве (лица, демобилизовавшиеся в Латвии из рядов Советской армии; деятели ряда федералистских организаций 1991 года, включая компартию; уголовные преступники; действующие работники иностранных государственных служб; бывшие работники и агенты КГБ и иностранных спецслужб; по приговору суда — «выразители идей тоталитаризма», в том числе коммунизма; лица, антиконституционными методами действовавшие против независимости и государственного строя Латвии).
   Регистрация в качестве гражданина Латвийской Республики возможна для лиц, прошедших полный курс обучения в школе с латышским языком обучения, а с февраля 1999 — и для детей не граждан, родившихcя после 21 августа 1991. Для натурализации необходимо принести обещание верности Латвийской Республике, уплатить пошлину, сдать экзамены по латышскому языку, конституции, гимну и истории Латвии, причем с идеологически окрашенными требуемыми ответами. Государство, однако, может отказать лицу в гражданстве и при выполнении этих требований, по политическим мотивам, как например это было сделано в отношении Юрия Петропавловского, члена правления объединения политических партий «За права человека в единой Латвии». В среднем процесс натурализации занимает 7-8 месяцев. К концу июня 2006 процедуру натурализации прошли успешно 111 953 человека (большинство — не граждане, но также апатриды и иностранцы). Однако на начало 2006 года 418 тысяч жителей Латвии имеет статус не гражданина.
   Также, как нарушение основных прав национальных меньшинств, в основном направленного против русскоязычного населения, следует отметить, требование составлять официальные обращения к органам власти на латышском языке, несмотря на то, что ратифицированная Латвией Европейская хартия о правах национальных меньшинств предусматривает возможность таких обращений на родном языке заявителя.

   В сфере образования дела также обстоят плачевно, согласно принятому в 1998 г. сеймом закону об образовании не менее 60 % уроков в русских школах должны преподаваться на латышском языке. В первоначальном же варианте закона, предусматривалась учеба только на латышском, кроме предметов, "связанных с идентичностью" учащихся.
   Еще одним вопиющим нарушением прав русскоязычных и явным вмешательством государства в личную жизнь человека является насильственное изменение имен и фамилий не латышей при написании их в официальных документах. Эта дискриминационная норма закреплена в статье 19 закона «о государственном языке», которая гласит, что имена и фамилии пишутся в соответствии с традициями латышского языка, с учетом литературных норм и правил языка.
 Так например известный Латвийский правозащитник Леонид Райхман стал Леонидсом Райхмансом.
 
   Ось для чого створюються парламенти, що б захищати, у першу чергу титульну націю  держави. А не приймати закони на користь громадян інших країн, так ще і шахраїв – олігархів.
Опублікував: Дмитро Скобліков
http://grajdanskoedeistvie.blogspot.com/    СІЧЕСЛАВ ІНФО


Автор: Unknown на 09:16 Комментариев нет:
Отправить по электронной почтеНаписать об этом в блогеПоделиться в XОпубликовать в FacebookПоделиться в Pinterest

понедельник, 23 января 2017 г.

МЕШКАНЦІ КОЛОНІЇ ЧЕКАЙТЕ, МОЖЕ ХТОСЬ ЗРОБИТЬ ЦЕ ЗА ВАС?

Самоврядування територіальних громад 

у статусі

юридичної особи

ПУБЛІЧНОГО ПРАВА


     УЖЕ МАБУТЬ УСІ розуміють, що для успіху Україні недостатньо змінити керівництво. ТРЕБА ЗМІНИТИ СИСТЕМУ. Проте мало хто знає, що саме міняти ПОКИ НІ НА ЩО, ТРЕБА НЕГАЙНО СТВОРЮВАТИ НОВУ КОНСТИТУЦІЙНУ СИСТЕМУ КЕРУВАННЯ ДЕРЖАВОЮ. Відповідно до ст. 5 Конституції України, носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування.

   Право визначати і змінювати конституційний лад в Україні належить виключно народові і не може бути узурповане державою, її органами або посадовими особами. Відповідно до ст. 140 Конституції України, місцеве самоврядування є правом територіальної громади самостійно вирішувати питання місцевого значення в межах Конституції і законів України. Отже все, що нам треба, це гарантувати, щоб територіальна громада набула свого конституційного права.
   Усі територіальні громади сіл, селищ, районів міст чи міст України вже володіють статусом юридичних осіб – власників. Потрібно лише провести загальні збори за участю більшості жителів, щоб прийняти статут, зафіксувати адміністративні межі, визначити порядок звітності органів громади, зв’язати між собою прозорими механізмами громаду-власника і орган місцевого самоврядування. На сьогодні це зробили вже сотні територіальних громад у селах та селищах різних областей України.           
   Позитивний досвід цих територіальних громад, ЯКИЙ НАВМИСНЕ ЗАМОВЧУЄТЬСЯ ПРОДАЖНИМИ СРЕДСТВАМИ МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ, говорить про те, що саме це і є той шлях, яким повинна рухатись Україна сьогодні.
   Таким чином селянам удається захищатись від різноманітних проявів корупції місцевих чиновників:
·                     незаконної приватизації земель
·                     вирубки лісів
·                     екологічно небезпечного видобутку сланцевого газу
·                     забруднення ставів
·                     свавілля чиновників та міліції
·                     примусового об’єднання з іншими територіальними громадами
   Вже сьогодні територіальні громади створюють власні виконавчі комітети та органи самозахисту згідно з Конституцією України. Відповідно до ст. 140 Конституції України, місцеве самоврядування є правом територіальної громади – жителів села чи добровільного об’єднання у сільську громаду жителів кількох сіл, селища та міста – самостійно вирішувати питання місцевого значення в межах Конституції і законів України. Відповідно до Статті 143 Конституції України територіальні громади села, селища, міста  безпосередньо або через утворені ними органи місцевого самоврядування  управляють майном, що є в комунальній власності; … встановлюють місцеві податки і збори відповідно до закону; забезпечують проведення місцевих референдумів та реалізацію їх результатів; утворюють, реорганізовують та ліквідовують комунальні підприємства, організації і установи, а також здійснюють контроль за їх діяльністю; вирішують інші питання місцевого значення, віднесені законом до їхньої компетенції. Ось яскраві приклади роботи територіальних громад:
·                     Проведення спільної толоки громадою, будівництво паркану кладовища (Чайківка).
·                     Заборона екологічно небезпечного будівництва на своїй території (Чайківка, Борщів, Пилиповичі, Гуляйполе).
·                     Повернення ставка, садів у власність громади (Чайківка).
·                     Випуск інформаційного бюлетеня, ініціювання постійних звітів сільського голови (Руда).
·                     Боротьба за сади на території покинутої військової частини та старого палацу на користь громади (Руда).
·                     Відновлення системи осушування (Руда).
·                     Відновлення законності у діях місцевої міліції (Врадіївка).
·                     Припинення незаконного використання землі громади (Сівка – Войнилівська, Мошківці).


http://terhromady.info/intro/
Опублікував: Дмитро Скобліков.
http://grajdanskoedeistvie.blogspot.com/    СІЧЕСЛАВ ІНФО
Автор: Unknown на 09:53 Комментариев нет:
Отправить по электронной почтеНаписать об этом в блогеПоделиться в XОпубликовать в FacebookПоделиться в Pinterest
Следующие Предыдущие Главная страница
Подписаться на: Сообщения (Atom)

Translate

МЕЧТЫ!.. СБЫВАЮТСЯ?..

МЕЧТЫ!.. СБЫВАЮТСЯ?..
А ВЫ ИЗМЕНИЛИ СВОЮ ЖИЗНЬ?

ВИЗИТЫ

Flag Counter
Flag Counter

Обо мне

Unknown
Просмотреть профиль

Скобліков Дмитро Володимирович

телефон: +38 097 505 95 85

Архив блога

  • ▼  2017 (96)
    • ►  сентября (1)
    • ►  августа (7)
    • ►  июля (4)
    • ►  июня (3)
    • ►  мая (12)
    • ►  апреля (12)
    • ►  марта (23)
    • ►  февраля (17)
    • ▼  января (17)
      • ЯК СТАТИ У СВОЇЙ КРАЇНІ ГОСПОДАРЕМ
      • ЦЕ ПОВИНЕН ЗРОБИТИ КОЖЕН ГРОМАДЯНИН!
      • ЕЛІТУ ТРЕБА ВИХОВУВАТИ НА РЕАЛЬНІЙ ПРАЦІ ДО НАРОДУ
      • ДІЄМО БО МИ ТОГО ВАРТІ!
      • ЛЮДИ! ВАМ ОБРІЗАНІ ОБ'ЯВИЛИ ВІЙНУ!
      • ДРУГИЙ ЦВЯХ У ТРУНУ ОБРІЗАНИХ ОЛІГАРХІВ
      • МЕШКАНЦІ КОЛОНІЇ ЧЕКАЙТЕ, МОЖЕ ХТОСЬ ЗРОБИТЬ ЦЕ ЗА...
      • КРІМ НАС, КОЛОНІЯ ПОЛІТИЧНИХ РАБІВ НІКОМУ НЕ ПОТРІБНА
      • ЗА КОГО Ж СЕБЕ МАЮТЬ ПИХАТІ ЩУРИ?
      • ОСТАННЯ ВІРА ПЕРЕД БУРЕЮ!
      • НЕ ПОРУЧАЙ НІ КОМУ, ЗРОБИ КРАЩЕ САМ!
      • З ПЕРЕСІЧНИХ МЕШКАНЦІВ У СПРАВЖНІХ ГРОМАДЯН УКРАЇНИ!
      • РЕВОЛЮЦІЙНИЙ ПОГЛЯД ПО ВИРІШЕННЮ ПРОБЛЕМИ ЗРАДИ
      • КОЛИ ТІЛЬКИ Є БАЖАННЯ - ВСТАВАЙ З КОЛІН!
      • ЧАРІВНЕ ДЖЕРЕЛО МАХНОВСЬКОГО НАТХНЕННЯ!
      • МОЖЕ ПІДКЛЮЧЕМО МОЗКИ?
      • ШЛЯХ ОСИЛИТЬ РУХАЮЧИЙ!
  • ►  2016 (290)
    • ►  декабря (25)
    • ►  ноября (25)
    • ►  октября (13)
    • ►  сентября (30)
    • ►  августа (29)
    • ►  июля (31)
    • ►  июня (31)
    • ►  мая (32)
    • ►  апреля (30)
    • ►  марта (37)
    • ►  февраля (7)
  • ►  2015 (2)
    • ►  августа (2)

Популярные сообщения

  • ЗМІНИМО "КРИШУ" НА КОНСТИТУЦІЮ УКРАЇНИ
    ПІДПРІЄМЕЦЬ ТА КОНСТИТУЦІЯ    Громадянин-підприємець (ст.128 Господарського Кодексу) не платить податк И нікуди, БО Є ЗАСНОВНИК...
  • ШЛЯХ ОСИЛИТЬ РУХАЮЧИЙ!
    КЛОПОТАННЯ про забезпечення звернення до суду для захисту конституційних прав і свобод людини і громадянина безпосередньо   на підставі ...
  • СУЧАСНА КОЛОНІЯ ПОЛІТИЧНИХ РАБІВ
    Принципы скрытого рабства: 1. Экономическое принуждение рабов к постоянной работе. Современный раб вынужден работать без остановки д...
  • ДО ОСНОВАНИЯ, А ЗАТЕМ...
    «Р е х форматорский » закон    Верховная Рада Украины приняла закон "Об особенностях осуществления права собственности в многоквар...
  • ГРОМАДЯНИ, ВДАРИМО ЗАПИТАМИ ПО ГУЛЬТЯЙСТВУ ТА БЕЗДОРІЖЖЮ!
    Власність територіальної громади Власністю територіальної громади є все майно в межах окремої  адміністративної одиниці — села, селища, ...
  • А ДЛЯ ЧОГО ТОДІ СТВОРЮВАВСЯ ПРАВИЙ СЕКТОР?
    Ярош відкрито визнав себе захисником внутрішньо-окупаційного режиму    У своєму інтерв'ю "провідник" "Правого Сек...
  • НОВОЕ ОТДЕЛЕНИЕ ПРИВАТА
    В Днепропетровске стартовал очередной этап передела бюджетных потоков Точка старта – неожиданный для незнающих и ожидаемый для понимаю...
  • ПРАВО ВИЗНАЧАТИ І ЗМІНЮВАТИ КОНСТИТУЦІЙНИЙ ЛАД В УКРАЇНІ НАЛЕЖИТЬ ВИКЛЮЧНО НАРОДОВІ.
    Самоврядування територіальних громад у статусі юридичної особи Всі розуміють, що для успіху Україні недостатньо змінити керівництво. Т...
  • УЧИМОСЯ, ВЧИТИСЯ ПЕРЕСИЧНІ МЕШКАНЦІ!
    ЗАПРОШЕННЯ!      Пропонуємо приєднатися усім не байдужим мешканцям Дніпра на черговий семінар – навчання: «Утворення та діяльність б...
  • ПОЗБАВЛЕННЯ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД ОБ'ЄКТІВ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ГРУБО ПОРУШУЄ ПРАВА ЛЮДИНИ
    Об’єднання територіальних громад: як під виглядом децентралізації узурпують владу      Створюючи так звані “об’єднані територіальні гром...

ОБЛАКО ТЕГОВ

громады домовой комитет домовые комитеты комитеты коммунально-жилищные предприятия. контроля качества и фактической стоимости предоставляемых жилищно-коммунальных услуг общины ОСМД полномочия праутика реформы устав элита
Тема "Венецианское окно". Технологии Blogger.