МЕТА – ЄДНАЄ! ЦІЛЬ, ДОДАЄ НАСНАГИ! НІЧОГО ЩЕ НЕ ВТРАЧЕНО! СЛАВА УКРАЇНІ! СЛАВА НАЦІЇ!

МЕТА – ЄДНАЄ!  ЦІЛЬ,  ДОДАЄ  НАСНАГИ!  НІЧОГО  ЩЕ  НЕ  ВТРАЧЕНО!   СЛАВА  УКРАЇНІ!   СЛАВА НАЦІЇ!

четверг, 3 ноября 2016 г.

РОБІТЬ СПРАВЖНІ КРОКИ НА ЗУСТРІЧ СВОГО МАЙБУТНЬОГО.

Податки фізичної особи – біда України. Як повернути собі статус громадянина?


     Методичні рекомендації як звільнитись від незаконних податків в неправомірній державі. Працюємо через дотримання норм Конституції України і в інтересах українського народу, держави Україна – єдиної унітарної республіки. 
   З вуст чиновників, посадовців, журналістів, навіть артистів та моральних авторитетів  якось сором’язливо рідко використовується останнім часом слово ГРОМАДЯНИН і все більше чуєш фізична особа, ЛЮДИНА. Що за цим стоїть? Чому з нашої свідомості особливо активно викорінюється наша причетність до ГРОМАДЯНСТВА України?
   На прохання  щойно залучених  до конституційного процесу  активістів, що усвідомили себе власниками держави і національного багатства в даній статті ми зосередили матеріали обґрунтування  неправомірності надання нам того жебрацького статусу (ФІЗИЧНОЇ ОСОБИ). Такого принизливого і брутального, що заважає реалізуватись людській ГІДНОСТІ.
   Актуально і своєчасно саме зараз  буде усвідомити  всім і кожному завдання – повернути собі права і обов’язки громадян,  що наблизять нас до реалізації ідеології розвитку нації і держави, що консолідує і відновить  країну – НАЦІОНАЛЬНОЇ ІДЕЇ,   проголошеної на МАЙДАНІ. Результатом її виконання  буде те, що  українська нація ( весь український народ )  усвідомить свою значущість в світі і проявиться  в органах власної  державної  влади шляхом відновлення устрою (ладу),  прописаного в нині діючій  найдемократичнішій конституції  – Конституції України. На всій території України будуть  інституціолізовані (юридично оформлені) територіальні  громади – власники  (з реєстрами власності )  і суб’єкти публічного права.
   Але то все попереду, а поки ми навіть своїх тільки народжених діточок, реєструємо  фізичними особами “без держави і прапора”, замість ГРОМАДЯН держави України (власників Національного багатства України). Фізична особа охоплює поняття: “іноземець”, “іноземний громадянин” та “особа без громадянства” (Міжнародне приватне право – Фединяк Г.С.)
   Правові засади регулювання статусу фізичних осіб у міжнародному приватному праві. Так само і Українське законодавство визначає. Ось докази.
МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ НАКАЗ
18.10.2000 № 52/5
Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
 18 жовтня 2000 р. за № 719/4940
Документ z0719-00, дію відновлено, поточна редакція — Редакція від 15.12.2015, підстава z1473-15
Про затвердження Правил державної реєстрації актів громадянського стану в Україні
1.                  Державна реєстрація окремих актів цивільного стану
2.                  Державна реєстрація народження дитини проводиться з одночасним визначенням її походження та присвоєнням їй прізвища, власного імені та по батькові. Походження дитини визначається відповідно до Сімейного кодексу України.
3.                  Одночасно із заявою про державну реєстрацію народження подаються та в актовому записі про народження зазначаються:
{Абзац перший пункту 12 глави 1 розділу ІІІ із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства юстиції № 1607/5 від 02.08.2013}
а) паспорти або паспортні документи, що посвідчують особи батьків (одного з них). Якщо документ, що посвідчує особу одного з батьків, з поважних причин не може бути пред’явлений, то орган державної реєстрації актів цивільного стану не вправі відмовити в державній реєстрації народження дитини. Відомості про другого з батьків у цьому разі зазначаються на підставі свідоцтва про шлюб.
  Дані про ГРОМАДЯНСТВО в актовому записі про народження та свідоцтві НЕ ЗАПОВНЮЄТЬСЯ, про що робиться відповідний запис у графі “Для відміток” актового запису про народження. Надалі ці дані можуть бути доповнені відповідно до законодавства, яке регулює порядок внесення змін до актових записів цивільного стану;
Хто автор того опусу?
Директор Департаменту  у справах цивільного стану громадян В.В. Кунда
   Тобто одна і та ж схема змістити норми Конституції законом, а закон наказом і ми з ЗАМОЖНИХ громадян, стали “жебраками” разом з дітьми. Доводити той факт не потрібно. Достатньо прочитати тільки один закон “Про нафту і газ” проголосований 450 депутатами у 2001 році і підписаний Кучмою і дві його статті 5 та 10 і у нафти і газу і з’явився ще ОДИН власник нафти і газу, не передбачений Конституцією, надрокористувач (користувач), а це значить олігарх. Вони таким чином присвоїли тому користувачу 100 відсоткову частку того газу. Тепер він, неконституційний “власник”, здере три шкури з фізичної особи і оком не моргне. Ми маємо усвідомити  куди дівся наш з вами  газ і чого ми так дорого за нього сплачуємо.
   Отак ми з вами віддали олігархам природній газ, що був, є, і завжди буде ПУБЛІЧНОЮ власністю УКРАЇНСЬКОГО НАРОДА за ст.13 та 142 Конституції України .
   Тому саме зараз треба би з’ясувати  хто були ті 450 депутатів-запроданці в 2001 році, і хто автор “шедевру”, що подав його до ВРУ на голосування. Одного “героя” нам вже відомо  Л. Кучма. Саме він і зруйнував національну безпеку і суверенітет України. Доводимо нормами Законів.
Д Е К Л А Р А Ц І Я про державний суверенітет України
1.                  ЕКОНОМІЧНА САМОСТІЙНІСТЬ
Українська РСР самостійно визначає свій економічний статус і закріплює його в законах. Народ України має ВИКЛЮЧНЕ право на володіння, користування і розпорядження національним багатством України.
Земля, її надра, повітряний простір, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території Української РСР, природні ресурси її континентального шельфу та виключної (морської) економічної зони, весь економічний і науково-технічний потенціал, що створений на території України, є власністю її народу, матеріальною основою суверенітету Республіки і використовуються з метою забезпечення матеріальних і духовних потреб її громадян.
КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ
Стаття 13. Земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об’єктами права власності Українського народу. Від імені Українського народу права власника здійснюють органи державної влади та органи місцевого самоврядування в межах, визначених цією Конституцією.
Кожний громадянин має право користуватися природними об’єктами права власності народу відповідно до закону.
Власність зобов’язує. Власність не повинна використовуватися на шкоду людині і суспільству.
Держава забезпечує захист прав усіх суб’єктів права власності і господарювання, СОЦІАЛЬНУ (пенсії , соціальні гарантії, безкоштовне лікування) спрямованість економіки. Усі суб’єкти права власності рівні перед законом.
Стаття 14. Земля є основним національним багатством, що перебуває під особливою охороною держави.
Право власності на землю гарантується. Це право набувається і реалізується громадянами, юридичними особами та державою виключно відповідно до закону.
Стаття 142. Матеріальною і фінансовою основою місцевого самоврядування є рухоме і нерухоме майно, доходи місцевих бюджетів, інші кошти, земля, природні ресурси, що є у власності територіальних громад сіл, селищ, міст, районів у містах.
А тепер З А К О Н  У К Р А Ї Н И  «Про нафту і газ»
Стаття 5. Принципи державної політики в нафтогазовій галузі
Державна політика в нафтогазовій галузі базується на принципах:
забезпечення раціонального використання надр в інтересах
Українського народу і НАДРОКОРИСТУВАЧАМ;
Стаття 10. Право власності на нафту і газ
Право власності на природні ресурси нафти і газу, які знаходяться в межах території України, її територіальних вод та виключної (морської) економічної зони, належить Українському народу.
Нафта і газ, видобуті КОРИСТУВАЧЕМ нафтогазоносних надр повернуті в надра для зберігання, технологічних цілей або запобігання їх знищенню, належать КОРИСТУВАЧУ нафтогазоносними надрами, якщо інше не передбачено цим Законом або угодою про умови КОРИСТУВАННЯ нафтогазоносними надрами.
Президент України Л.КУЧМА
м. Київ, 12 липня 2001 року
N 2665-III
  Свідомі саме зараз замислюються. Що  робити? Звісно починати змінювати  себе.
    Коли з екранів телебачення вам нав’язують  думку про необхідність змінити себе ( не кидати сміття на вулицях, волонтерити в облаштуванні України), ми радимо інше стати ГІДНОЮ, поважаючою себе  ЛЮДИНОЮ - повернути собі  статус ГРОМАДЯНИНА України, адже ВІН сильніший за будь – яку державну посаду або пільгову категорію. Пам’ятати потрібно основне: за цим поняттям криється наше право на публічну власність – національні багатства.
    Р.М. Білоцерківська на семінарах детально і обґрунтовано надає аналітику питання. І залучайтесь до процесу виходу з рабства – повернення  статусу власника національного багатства.
Для цього в свою місцеву податкову напишіть заяву на відмову від ідентифікаційного коду.
А далі готуйтесь до конституційного оформлення  підприємницької діяльності. Оскільки в цю площину перейти зразу не вийде, то прийдеться наважитись на відмову  від податків.
Важливо ознайомитись з обґрунтуванням неплатника податків.
Емоційно і палко Р. М. доводить правомірність позиції, як єдиний порятунок.
Мікропідприємець
Ми впевнені, що після прочитаного у вас не залишиться сумнівів щодо потреби в людській гідності українців. Час прийшов сказати досить.
          Я УКРАЇНЕЦЬ!           А ВИ?
 По матеріалам    
ГО ” Правовий простір”
та дискусіях у ФБ Римми Миколайївни Білоцерківської.

Опубліковано Дмитро Скобліков
http://grajdanskoedeistvie.blogspot.com/         СІЧЕСЛАВ ІНФО



Если Вам была полезна моя статья, прошу поделиться ей в социальных сетях

Комментариев нет:

Отправить комментарий