МЕТА – ЄДНАЄ! ЦІЛЬ, ДОДАЄ НАСНАГИ! НІЧОГО ЩЕ НЕ ВТРАЧЕНО! СЛАВА УКРАЇНІ! СЛАВА НАЦІЇ!

МЕТА – ЄДНАЄ!  ЦІЛЬ,  ДОДАЄ  НАСНАГИ!  НІЧОГО  ЩЕ  НЕ  ВТРАЧЕНО!   СЛАВА  УКРАЇНІ!   СЛАВА НАЦІЇ!

пятница, 31 марта 2017 г.

ОБ'ЄДНАЄМО НАШІ ЗУСИЛЛЯ ДО НАЦІОНАЛЬНОЇ МЕТИ!

ПРОПОНУЄМО СПОНСОРАМ ДО ВТІЛЕННЯ У ЖИТТЯ!
   

    Інформування громадян України про права кожної людини, громадянина, члена органу самоорганізації населення та територіальної громади. Дніпровська міська громадська організація «Громадянська дія».

БЮДЖЕТ НА РЕАЛІЗАЦІЮ

600 000 грн.

Мета проекту

Мета інформаційно - навчального центру — інформування громадян України про права та обов'язки людини, громадянина, члена територіальної громади.

Проблема

Кожен з нас не має можливості безпосередньо здійснювати участь у місцевому самоврядуванні у зв'язку з відсутністю специфічних юридичних знань.

Пропоноване рішення щодо розв’язання проблеми і його обґрунтування

Саме від обізнаності про свої права та обов'язки і від участі кожного члена територіальної громади у процесах прийняття рішень залежить та реальність, у який ми разом живемо. Ми пропонуємо надавати інформаційно-навчальні консультації з питань органів самоорганізації населення та спільної дії громадян у розбудові народовладдя.

Для кого цей проект

Інформаційно-навчальний центр виступає комунікаційним майданчиком для пересічних громадян України, громадських активістів, громадських об'єднань, депутатів різних рівнів, органів місцевого самоврядування та державної влади.

План заходів з реалізації проекту

Надання інформації, консультацій та проведення навчання з питань органів самоорганізації населення та спільних дій активних громадян: організація, створення та розвиток органів самоорганізації населення (ОСН) - будинкових, вуличних, квартальних, мікрорайонних та районних комітетів - як представницьких органів майбутньої територіальної громади; організація, створення та розвиток територіальних громад як первинних суб'єктів органів влади — юридичних облич публічного права; правова практична допомога членам територіальних громад у безпосередній участі у процесах прийняття рішень органів влади; організаційно-правова та практична допомога з питань проведення загальних зборів громадян за місцем проживання для прийняття рішень місцевого значення у відповідності до Конституції України; здійснення ремонтів, отримування якісних послуг, спільно керувати прибудинковою територією та інфраструктурою у своєму будинку, на вулиці, на кварталі, на мікрорайоні та на адміністративно-територіальній одиниці.

Ключові показники оцінки результату проекту

Організувати, створити та розвити за рік нашої праці, понад 100 органів самоорганізації населення (ОСН) Дніпра - будинкових, вуличних, квартальних, мікрорайонних та районних комітетів. Організувати, створити та розвити біля 8 територіальних громад, як первинних суб'єктів органів влади — юридичних облич публічного права. Оформлення територіальних громад і прийняття ними на свій баланс об'єктів комунального власності.

Перешкоди у реалізації, на які слід звернути увагу

На сьогодні перешкодами у реалізації проекту можуть бути тільки лінь і небажання пересічних мешканців та деяких представників органів місцевого самоуправління діяти на користь українського народу. Україну може вивести з такого скрутного становища у якому вона опинилася, тільки нова народна еліта, навколо котрої може консолідуватися прогресивна частина українського суспільства. Більшість ніколи не буде ум ніше меншості, і рахувати на стихійне, народне проведення реформ, по меншій мірі, наївно, і на самому ділі - приступно. Системні зміни в країні може зробити тільки народна еліта: думна, авторитетна, просвічена, яка має чітке уявлення про то, що треба отримати на виході та яким шляхом цього треба достигнути.

Приклади схожих рішень

На сьогодні у Дніпровської міської громадської організації "Громадянська дія" є досвід створення понад 546 будинкових комітетів, у місті Дніпро. А також є велика база інформаційно-консультативних та правових знань з утворення конституційних територіальних громад, як юридичних облич публічного права по усій Україні. Взагалі багато територіальних громад утворюються у селах та невеликих містах: наявність серйозної спільної проблеми, що підштовхує до соціалізації кожного жителя; існування мережі колективного самозахисту в середовищі підприємців, фермерів тощо чи наявність вільних профспілок; існування місцевих лідерів і народних еліт, які хочуть змін, чинять дії в напрямку змін та наявність відповідної громадської організації просвітницького типу.
Підготував: Дмитро Скобліков
http://grajdanskoedeistvie.blogspot.com/    СІЧЕСЛАВ ІНФО

ДМГО «ГРОМАДЯНСЬКА ДІЯ» функціонує виключно за ініціативою представників організації і не фінансується політичними партіями і олігархічними структурами. Небайдужі громадяни можуть підвищити результативність нашої роботи по формуванню ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД міста Дніпрадопомагаючи друкувати поліграфічні матеріали, або переказуючи благодійні кошти на особисту карту Приват банку відкриту на імя керівника організації Скоблікова Дмитра Володимировича: № 4149 4978 6457 2757, призначення платежу: благодійні внески на статутну діяльність.


Если Вам была полезна моя статья, прошу поделиться ей в социальных сетях

Комментариев нет:

Отправить комментарий